Portal mirovina.hr slavi svoj treći rođendan!

mirovina.hr
15. studenoga 2020.
Novosti
A- A+

Portal mirovina.hr danas slavi svoj (veliki) treći rođendan! Unazad tri godine promijenili smo hrvatski internetski prostor barem malo, tako što smo stvorili mjesto koje okuplja sve umirovljenike i pripadnike treće generacije. Svake godine osjećamo sve veći porast čitanosti i širenje naše publike! Hvala vam na povjerenju!

Portal mirovina.hr slavi svoj treći rođendan!

Portal mirovina.hr slavi treći rođendan kao digitalni glas umirovljenika. Kroz tri godine našeg djelovanja trudili smo se biti što precizniji i pisati o temama bitnim za zlatnu generaciju našeg društva. Kako smo već pisali, upravo su stariji od 55 godina najveća publika na hrvatskom internetu, a portal mirovina.hr domaćin s uvijek svježim vijestima baš za njih.

Tečaj €/kn: 7,53450

Kao portal usmjeren prema generaciji 55+, trudimo se donositi vijesti iz njihova života. Tako pišemo o mirovinskom sustavu i mirovinama, donosimo priče hrvatskih i stranih umirovljenika, razgovaramo s popularnim umirovljenicima te žustro pratimo sve promjene i događaje koji se tiču najstarijih građana. Također, kod nas redovito možete pronaći najfinije recepte iz Bakine kuhinje, koje nam šalju naši čitatelji. Ako i vi sami imate neki recept koji želite podijeliti s ostalima, pošaljite nam ga na mail redakcija@mirovina.hr.

Najčitaniji u kolovozu!

Najčitaniji tekst od prošlogodišnjeg rođendana bio je Prijevremena mirovina: Ovo su uvjeti po novom zakonu od 1. 1. 2020.! koji je pročitan preko 250.000 puta. Ovaj tekst, ali i čitanost ovog teksta potvrđuje našu ulogu – tu smo da vas informiramo o svemu što trebate znati o mirovini.

Najčitaniji mjesec u razdoblju od prošlog rođendana bio je kolovoz 2020. godine, kada nas je kroz cijeli mjesec čitalo preko 386.000 jedinstvenih korisnika (Gemius Audience), odnosno preko 473.000 jedinstvenih korisnika (Google Analytics).

Najčitaniji dan portala mirovina.hr u protekloj godini bio je 7. rujan, kad je u jednom danu portal mirovina.hr otvoren preko 127.000 puta, odnosno tad je portal čitalo preko 68.000 jedinstvenih korisnika (Gemius Audience), tj. preko 78.000 jedinstvenih korisnika (Google Analytics). Najčitaniji tekst tog dana bio je Umirovljenik ostao u šoku kada su mu kroz kuhinjski strop upali zastrašujući gosti, koji je tog dana pročitan preko 27.000 puta.

Najveći dio publike starije od 55 godina

Kako smo već spomenuli, na hrvatskom prostoru najveći dio publike čine stanovnici stariji od 55 godina. Naime, na hrvatskom internetu kroz čitanje digitalnih medija aktivno sudjeluje 704.000 osoba starijih od 55 godina, što čini 24% populacije. Nadalje, 18,5% hrvatskog interneta zauzimaju osobe od 45 do 54 godine; 20,5% zauzimaju osobe od 35 do 44 godine, 18% zauzimaju osobe od 25 do 34 godine, 9% hrvatskog interneta zauzimaju osobe od 20 do 24 godine te 10% zauzimaju osobe od 12 do 19 godina.

Podaci preuzeti s Gemius Audience istraživanja

Od ranije navedenih 24% populacije koju čine stariji od 55 godina, njih preko 446.000 je starije od 60 godina, što čini 15% populacije na hrvatskom internetu. Nadalje, 12,5% populacije koja čita medije na hrvatskom internetu čine umirovljenici, odnosno njih čak 365.000. Riječ je o 30 posto ukupnog broja umirovljenika, što govori koliko još ima prostora za rast.

Čitajte portal mirovina.hr i preko aplikacije

Nedavno smo predstavili i aplikaciju mirovina.hr, preko koje možete čitati najnovije vijesti našeg portala. Aplikacija je besplatna, a možete je jednostavno preuzeti s ove poveznice. Skinite aplikaciju i više nikad nećete propustiti najbitnije vijesti iz svijeta umirovljenika!

Također, možete nas pratiti i na našim društvenim mrežama, Facebooku, kojem možete pristupiti preko ove poveznice, te Instagramu, koji možete pronaći ovdje.

Još jednom htjeli bismo vam zahvaliti na povjerenju koje nam dajete i svim informacijama, pričama i receptima koje nam šaljete! Zbog vas smo tu gdje jesmo i bit ćemo samo bolji!

Portal mirovina.hr slavi svoj treći rođendan!
Popularno
Tečaj €/kn: 7,53450
Share via
Copy link
Powered by Social Snap