Istaknuto Pekarnica u Rijeci ponovno nudi jeftiniji kruh i to povodom 25 godina rada

Pekarnica u Rijeci ponovno nudi jeftiniji kruh i to povodom 25 godina rada

Ana Kanazir
Ana Kanazir

15. ožujak 2023.

Google Dodajte Mirovina.hr kao željeni izvor na Googleu

Vlasnik riječkog lanca pekarnica Arena, Lulezim Qenaj je ponovno odlučio građanima barem malo olakšati život u vrijeme kada se troškovi samo povećavaju. Naime, od danas će u njegovim pekarnicama cijena bijelog kruha biti 0,60 eura. Ova cijena će trajati do 31. ožujka, a povod je 25 godina rada.

Pekara Arena u Rijeci

Pekarnica Arena u Rijeci | Foto: Facebook, Denis Qenaj

Kao što smo već pisali ovdje, gospodin Qenaj je cijene bijelog kruha u svojim pekarnicama već jednom snizio i to u studenome prošle godine na mjesec dana kako bi si svi građani mogli priuštiti kruh.

Pekara Arena u Rijeci
Akcijom protiv inflacije: U riječkim pekarnicama kruh je moguće kupiti za pet kuna

Ovaj kruh inače košta oko 1,60 eura pa će sada mnogi građani moći uživati u puno manjoj cijeni za vrlo bitnu namirnicu koja se koristi gotovo svaki dan, piše Edi Prodan za Novi list. Osim ove akcije, u pekarnici Arena već godinama oni slabijeg imovinskog statusa mogu svakodnevno uzimati kruh potpuno besplatno.