Poslodavci se rješavaju onkoloških bolesnika: 'Više se boje gubitka posla nego dijagnoze'
Onkološki bolesnici pitaju se trebaju li poslodavcu lagati kako bi zadržali posao. Završavaju u začaranom krugu zbog nerazumijevanja i stigmatizacije.
10:06 2 h 22.06.2026