Na njega je najviše utjecao njegov prvi šef mehanizacije, a mladi mehaničari 'izrastaju u jako dobre meštre', misli Zoran Žmire iz STRABAG BMTI-ja.
13:50 6 d 13.05.2026

ilustracija: Rawpixel
Policija je kazneno prijavila 38-godišnjakinju zbog teške krađe na štetu dviju riječkih umirovljenica. Naime, sumnjiče je da se tijekom lipnja i kolovoza ove godine, zajedno s 23-godišnjakinjom, na području Rijeke lažno predstavljala kao zdravstvena djelatnica dvjema ženama starije životne dobi te im ponudila besplatnu uslugu masiranja.
Kriminalističkim istraživanjem utvrđeno je kako je, iskoristivši povjerenje spomenutih osoba, a posebno njihovu starosnu dob, loše zdravstveno stanje i nepažnju, ušla u njihove stanove s namjerom stjecanja protupravne imovinske koristi, odnosno da ih okrade. Tako im je, za vrijeme dok je njezina “kolegica“ masirala spomenute vlasnice stanova, otuđila ukupno 80 000 kuna, izvijestila je Policijska uprava Primorsko-goranska.
Zbog osnova sumnje u počinjenje navedena dva kaznena djela teške krađe, 38-godišnjakinja je uz kaznenu prijavu mjerodavnom državnom odvjetništvu predana pritvorskom nadzorniku.
Na njega je najviše utjecao njegov prvi šef mehanizacije, a mladi mehaničari 'izrastaju u jako dobre meštre', misli Zoran Žmire iz STRABAG BMTI-ja.
13:50 6 d 13.05.2026
mirovina.hr zapošljava: Tražimo novinara ili novinarku koji će se pridružiti našem timu
08:19 153 d 17.12.2025
Sjećanje na herojski grad: Kako su nastali vukovarski Vodotoranj i Borovo Naselje?
11:15 182 d 18.11.2025